Ilona Babiak – nasza kandydatka do Rady Powiatu Nowy Targ

7 kwietnia 2024 r. odbędą się też wybory do Rady Powiatu Nowy Targ. O mandat radnej z ramienia KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego stara się z naszej wsi Ilona Babiak.

Na swoim Facebooku pisze tak:

W kwietniu odbędą się wybory samorządowe i jeśli nie macie jeszcze wybranego kandydata do Rady Powiatu, na którego chcielibyście oddać swój głos, zapraszam do głosowania na mnie wszystkich zamieszkałych Gminę Nowy Targ oraz Szaflary!

Ilona ma 31 lat i jest mamą trójki dzieci. Od 10 lat jest mężatką. Z zawodu jest ratownikiem medycznym. Pracowała na Oddziale Ratunkowym w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym oraz w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego w Nowym Targu. Ukończyła też studia podyplomowe “Otwarty dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego” oraz dwuletnie studium kwalifikacyjne z zakresu tańca ludowego w Krakowie, dzięki któremu została instruktorem i choreografem Zespołu Regionalnego Honaj z Dursztyna.

Od 2010 r. pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi z Dursztyna, szerząc kulturę spiską w kraju i za granicami państwa, organizując wyjazdy na festiwale w towarzystwie różnych zespołów z okolicy.

Uwielbiam pracę z ludźmi, to oni motywują mnie do działania! Stawiam sobie cele, które małymi krokami spełniam – zapewnia.

Najnowszą inicjatywą Ilony Babiak jest  założenie Stowarzyszenia Przyjaciół Spisza “Twarda Skała”, gdzie we współpracy z muzykami, KGW  oraz osobami zaangażowanymi w życie społeczne Dursztyna, będzie realizować projekty w celu utrzymania tradycji dla kolejnych pokoleń.

Z okręgu nr 3 do Rady Powiatu może dostać się tylko 5 kandydatów.

Trzymanie kciuków nic nie pomoże. Tu trzeba głosować!

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


3 + 16 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.