Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Przypominamy, że w środę 20 maja od godz. 7.00 odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych.

Do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy:

  • stare meble,
  • plastikowe meble,
  • dywany i wykładziny,
  • łóżka,
  • duże zabawki,
  • duży sprzęt sportowy
  • zużyty sprzęt RTV i AGD (telewizory, lodówki, pralki, kuchenki itp.).

NIE ZALICZAMY:

  • ceramikę sanitarną (umywalki, toalety, wanny),
  • zużyte opony samochodowe,
  • stolarki budowlanej itp.

Prosimy o wystawienie odpadów przed posesję najpóźniej do godziny odbioru.

Szczegółowe informacje zgodnie z grafiką zasad segregacji odpadów.

zasady-segregacji-odpadow-komunalnych-2026

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.