Przypominamy, że w środę 20 maja od godz. 7.00 odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych.
Do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy:
- stare meble,
- plastikowe meble,
- dywany i wykładziny,
- łóżka,
- duże zabawki,
- duży sprzęt sportowy
- zużyty sprzęt RTV i AGD (telewizory, lodówki, pralki, kuchenki itp.).
NIE ZALICZAMY:
- ceramikę sanitarną (umywalki, toalety, wanny),
- zużyte opony samochodowe,
- stolarki budowlanej itp.
Prosimy o wystawienie odpadów przed posesję najpóźniej do godziny odbioru.
Szczegółowe informacje zgodnie z grafiką zasad segregacji odpadów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!