Skrzydlaty kalendarz lotnika

Robiąc ten kalendarz, żałował jednego! Że rok ma tylko 12 miesięcy!

Zdjęcia do specjalnego kalendarza Jakuba Śwista powstawały stopniowo. Ale każde z nich ma swoją historię i z każdym z nich wiąże się jakieś wzruszenie.

Były to normalne wyjazdy na nowotarskie lotnisko, podczas których łapało się co ciekawsze momenty. Ale i grubsze wyprawy, jak choćby spotting w Wiedniu, NATO DAYS w czeskiej Ostravie lub Slovak International Air Fest w Silach koło Bańskiej Bystrzycy – wyjaśniał kulisy swojego dzieła dursztyński lotnik.

Sporo okazji do fantastycznych ujęć śmigłowców dostarczyły mu też czerwcowe ćwiczenia na nowotarskim lotnisku 56 Bazy Lotniczej z Inowrocławia. (To wtedy powstało moje ulubione zdjęcie – 3 helikopterów w tym jednego łypiącego oczami 😉 ) Kuba idealnie łączy 2 pasje – do latania i fotografii. Efekty ich połączenia można zobaczyć na zdjęciach!

Wszyscy zainteresowani wysoko gatunkowym, wyjątkowym 13-stronicowym kalendarzem lotniczym (papier kreda 200 g, połysk, 1 art, rozmiar A3 + ogromny kawał lotniczego ♥ ) już dziś mogą zgłaszać się osobiście, przez Facebook lub telefonicznie u Kuby Śwista.

Zamknięcie listy nastąpi 1 listopada. Zapraszamy!

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


dwadzieścia − 12 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.