Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Mini Piłce Nożnej

Na stadionie sportowym w Waksmundzie odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Mini Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Dzieci.

W zawodach brało udział 13 szkół gminy Nowy Targ (135 uczniów), które zostały rozlosowane do 4 grup eliminacyjnych. Zwycięzcy grup awansowali do półfinałów, natomiast pozostałe drużyny zakończyły udział w turnieju. W zawodach wystartowali też młodzi piłkarze z Dursztyna.

Tytuł mistrzowski wywalczyła Szkoła Podstawowa z Lasku, która w meczu o 1. miejsce po rzutach karnych 2:0 pokonała Szkołę Podstawową z Ostrowska. 3 miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa z Ludźmierza. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Twaróg z Ostrowska. Natomiast najlepszym bramkarzem Sebastian Cierniak z Waksmundu. Szkoły, które zajęły miejsca 1-6 otrzymały dyplom, nagrody rzeczowe – piłki halowe oraz pamiątkowe puchary. Tym samym Dursztyn też się na dyplom i puchar załapał 🙂

A to już klasyfikacja końcowa:

1.  SP Lasek
2. SP Ostrowsko
3. SP Ludźmierz
4. SP Waksmund
5.  SP Dębno
6. SP Dursztyn
7. SP Gronków
8. SP Klikuszowa
9. SP Łopuszna
10. SP Nowa Biała
11. SP Obidowa
12. SP Pyzówka
13. SP Knurów

Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Sołtys, Karol Knurowski, Łukasz Niemiec, Michał Zygmund, Szymon Sołtys, Mirek Pierchała, Adrian Hornik, Piotrek Bigos, Mikołaj Chmielak i Michał Kaczmarczyk.

GRATULACJE!!!

Źródło: http://galeria.ugnowytarg.pl/gallery3/index.php/Sport/Mistrzostwa-Szk-Podstawowych-Gminy-Nowy-Targ-w-Mini-Pi-ce-No-nej—Igrzyska-Dzieci

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


2 + 17 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.