Ewa Samek – nasza kandydatka do Rady Powiatu Nowy Targ

Z przyjemnością prezentujemy Ewę Samek – kandydatkę do Rady Powiatu Nowy Targ. O mandat radnej stara się z ramienia KWW Razem Podhale Spisz Orawa.

Ewa jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 30 lat zawodowo związana z Pocztą Polską. Obecnie pracuje jako kierownik zmiany w Urzędzie Pocztowym w Nowym Targu. Od 9 lat jest wdową. W codziennym życiu i w pracy często styka się z problemami zwykłych ludzi. Uznała, że w końcu przyszedł czas wykorzystać tę wiedzę w konkretnym działaniu.

Jestem mieszkanką Dursztyna – tutaj urodziłam się, skończyłam szkołę, mieszkam i pracuję. Jestem zwykłym mieszkańcem naszego regionu. Przez ostatnie lata wiele się u nas zmieniło – wiele na plus, jednak dużo można jeszcze zrobić… – podkreśla.

Jako radna zamierza:

  • zwrócić uwagę na potrzebę ciągłego doskonalenia kształcenia zawodowego oraz dostosowanie go do potrzeb rynku pracy jako strategię, która umożliwi młodym ludziom start w dorosłe życie i związanie się na stałe z regionem,
  • wspierać działania związane z poprawą bezpieczeństwa na drogach – zarówno kierowców jak i pieszych – poprzez remonty dróg oraz budowę chodników,
  •  wspomagać inicjatywy służące rozwojowi turystyki i zdrowego trybu życia w regionie poprzez pokazanie potencjału całego regionu,
  •  promować powiat nowotarski

Liczę na Wasze wsparcie wyrażone oddanym głosem 7 kwietnia w wyborach do Rady Powiatu Nowotarskiego Okręg nr 3 Gminy Nowy Targ i Szaflary. Razem – możemy osiągnąć wiele!

Życiowe i zawodowe doświadczenie i predyspozycje Ewy Samek dają gwarancję, że mandat w Radzie Powiatu Nowy Targ pozwoli jej rozwinąć skrzydła!

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


dwadzieścia − 17 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.