Szkoły pożegnanie

Były kwiaty, czekoladki, uściski i nagrody dla najlepszych uczniów. W piątek 22 czerwca szkoła podstawowa zakończyła rok szkolny.

A wszystko zaczęło się o godz. 8 od Mszy św. odprawionej przez o. proboszcza i okolicznościowego kazania do dzieci. Zaraz po niej uczniowie, nauczyciele i obecni na uroczystości rodzice po raz ostatni w tym roku szkolnym przeszli do szkoły. Tam po powitaniu uczniowie kl. VII wystawili krótkie przedstawienie, a potem zaczęło się najważniejsze.

I tak p. dyrektor wraz z wychowawczyniami poszczególnych klas wywoływała na środek tych uczniów z klas IV – VII,  którzy całoroczną swoją pracą zasłużyli na czerwony pasek. Nagrody otrzymali też laureaci gminnych i szkolnych konkursów oraz ci uczniowie, którzy udzielali  się w samorządzie szkolnym. Okolicznościowe dyplomy wręczono też przy okazji tym osobom, które czynnie współpracowały ze szkołą .

Nie obyło się też bez słów pożegnania, bo choć w tym roku żadna klasa nie odeszła, to odszedł jednak wuefista – p. Dominik Gorlicki. To z jego rąk reprezentacja naszej szkoły w Gminnych Zawodach Piłki Nożnej odebrała puchar za wywalczone tam VI miejsce i nagrody.

Zdjęcia: Krystyna Waniczek i Rozalia Wójciak

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


cztery × cztery =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.