Szkolny opłatek

Kiedy w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną w holu szkoły zebrali się już wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice i przyjaciele, rozpoczęła się akademia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

                Tym razem program artystyczny przygotowali wspólnie polonistka Aleksandra Kachniarz i katecheci s. Jolanta i o. Damian. Dzieci pod ich czujnym okiem wyrecytowały okolicznościowe wiersze, a przerywnikiem do nich były kolędy i pastorałki. W tych prym wodził kierowany przez o. Damiana chórek, któremu on sam akompaniował na gitarze. 
                Tuż po akademii okolicznościowe przemówienie do wszystkich zebranych wygłosiła dyrektor szkoły Małgorzata Sowa, która złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Z kolei opiekunka samorządu uczniowskiego  Aleksandra Kachniarz, korzystając z podniosłej atmosfery i obecności większego grona rodziców i nauczycieli podziękowała byłemu samorządowi uczniowskiemu za współpracę, wyróżniając i wręczając przy tym drobne upominki dwóm szczególnie udzielającym się uczennicom – tj. Julii Hornik i Annie Sowie.
                 Słodkie pierniczki trafiły też w tym dniu do wszystkich nauczycieli, pracowników i przyjaciół szkoły. Spotkanie zakończyło się wigilią szkolną.

Zdjęcia: Edyta Knurowska

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


sześć + 16 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.