Podziękowania dla sprzątających!

Sołtys wsi Stanisława Sołtys serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się we wczorajszą akcję sprzątania naszej wioski!

– Jestem pozytywnie zaskoczona, że przyszło nas aż tylu – relacjonuje dzień po p. sołtys. – Wielkie podziękowania należą się, oczywiście dwóm naszym organizacjom, na które zawsze można liczyć –  strażakom OSP i KGW za to, że tak pięknie zaangażowali się w uporządkowanie naszej wioski! Dziękuję też nauczycielkom i dzieciom szkolnym za podjęcie wyzwania dla dobra nas wszystkich! Dziękuję Siostrom Pasterzankom i ich podopiecznym za udział w tej szczytnej akcji!  A szczególnie mocno pragnę podziękować  solidnej reprezentacji emerytów z Wichrówki, którzy sami zadbali o worki, rękawiczki i dokładnie wiedzieli gdzie i co trzeba posprzątać! Serce rośnie, gdy coś takiego się widzi!

Pani Sołtys i Urząd Gminy Nowy Targ  gorąco apelują jednak o to, by dbać o nasz mały światek i nie dopuszczać do jego zaśmiecenia!

– Pilnujmy sami siebie, ale też nie bójmy się zwrócić uwagi sąsiadowi, czy nawet obcej osobie, gdy zobaczymy, że zaśmieca naszą okolicę. Spróbujmy zmienić złe nawyki i przyzwyczajenia. To jest nasza gmina, nie pozwólmy zrobić śmietnika z miejsca, w którym żyjemy!

 

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


siedem + osiem =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.