Pani Kasia Jaworska nagrodzona!

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że zostałam laureatką konkursu, który został zorganizowany przez wydawnictwo Nowa Era – napisała na stronie internetowej naszej szkoły nauczycielka nauczania początkowego p. Katarzyna Jaworska.

Nie pierwszy to raz kiedy p. Kasia podejmuje takie wyzwanie. I zawsze ze znakomitym wynikiem! Bo jak inaczej nazwać zajęcie I miejsca w ogólnopolskim “Zimowym konkursie EduSensus” i zgarniecie głównej nagrody?!

A zadanie uczestników konkursu polegało na przygotowaniu pomysłu na zabawę edukacyjną, której głównym motywem była zima. Mógł to być scenariusz zajęć, karta pracy, wierszyk logopedyczny, rymowanka, piosenka, ćwiczenia motoryki małej albo ćwiczenie rytmiczne. A bić było się o co, bo autor najciekawszego pomysłu wygrywał główną nagrodę – program multimedialny ŚMIAŁO DO SZKOŁY! o wartości 999 zł, a także zestaw gier logopedycznych wydawnictwa WiR.

I tak się pięknie złożyło, że to właśnie nauczycielka z naszej szkoły za swój autorski projekt zajęć zdobyła tę piękną nagrodę! Program ŚMIAŁO DO SZKOŁY wesprze ją w zapobieganiu trudnościom w nauce czytania, pisania i liczenia u dzieci 5- i 6-letnich przygotowujących się do podjęcia nauki w szkole, a także będzie gotowyM narzędziem i bazą materiałów do wykorzystania na zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych w klasie I szkoły podstawowej.

Do innych sukcesów p. Kasi należy też główna nagroda w konkursie “Inspiruję do nauki”  oraz nagroda pieniężna w wys. 1000 zł w konkursie “Projektanci edukacji –od pomysłu do projektu”.

Pani Katarzynie Jaworskiej za jej pomysłowość i niesłabnącą waleczność serdeczne gratulacje!!!

 

 

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


14 + 11 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.