Ogłoszenie proboszcza w sprawie modernizacji kościoła

Moi Drodzy!

Zostały zakończone prace w naszym kościele dotyczące wentylacji, malowania świątyni i ocieplenia kaplicy Miłosierdzia Bożego i zakrystii. Pragnę przedstawić koszty tych inwestycji. Koszt wentylacji wyniósł 23.000 zł, który został całkowicie spłacony. Koszt malowania kościoła zamknął się sumą 16.000 zł, z czego 10.000 zł zostało już wypłacone. Natomiast ocieplenie kaplicy i zakrystii wyniósł 9.250 zł. Do spłacenia zostało jeszcze 15.250 zł.

W tym miejscu pragnę z całego serca podziękować Wam wszystkim za wszystkie ofiary, które złożyliście na ten cel. Za Wasze zrozumienie i życzliwość, a szczególnie za Waszą żywą wiarę, bo przecież czynicie to dla Samego Boga, aby ta świątynia, w którym mieszka sam Jezus Chrystus wyglądała jak najpiękniej.

Dziękuję Radzie parafialnej za zaangażowanie i dobre pomysły. To podziękowanie składam na ręce Pani Sołtys. Z całego serca dziękuję Firmie z Harklowej, która podjęła się malowania kościoła, jak również ocieplenia kaplicy i zakrystii. Składam wyrazy wdzięczności na ręce szefa Firmy P. Teofila Chmielaka. Niech Dobry Bóg wynagrodzi wszystkim błogosławieństwem na każdy dzień i potrzebnymi łaskami.

Pragnę jeszcze nadmienić, że w zakrystii zostały założone dwa witraże ufundowane przez byłego proboszcza o. Bonawenturę i Jemu również składam serdeczne podziękowanie.

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


4 × cztery =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.