KWW Samorządność Wiejska – Nasza Przyszłość to Rozwój – poznajcie program i kandydatów

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność Wiejska zrzesza w swoich szeregach doświadczonych i wykształconych ludzi, gotowych do pracy na dobra Gminy Nowy Targ

W gronie kandydatów do Rady Gminy są m.in. lokalni przedsiębiorcy, prawnicy, nauczyciele, księgowi, sportowcy, wychowawcy, trenerzy, regionaliści i społecznicy.

KWW Samorządność Wiejska na stanowisko wójta Gminy Nowy Targ rekomenduje Wiesława Parzygnata.

Pochodzi z Pyzówki. Obecnie pracuje jako zastępca wójta Gminy Nowy Targ. Z samorządem wiejskim związany jest od 21 lat, najpierw jako Wiceprzewodniczący (4 lata), a następnie jako Przewodniczący Rady Gminy Nowy Targ (17 lat).

Przez cztery kadencje pełnił funkcję sołtysa wsi Pyzówka. Dzięki pełnionym funkcjom dobrze poznał sprawy i potrzeby gminy.

Był długoletnim pracownikiem Nowotarskiej Telewizji Kablowej (25 lat). Od 2015 roku związany jestz LGD Spisz Podhale, gdzie zajmował się pozyskiwaniem środków finansowych. Ma doświadczenie w koordynowaniu i realizowaniu projektów unijnych, z czego największym sukcesem byłudany projekt promocji tras turystycznych Spisza i Podhala.

W Zarządzie Miejsko–Gminnym OSP pełni funkcję wiceprezesa. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie – kierunek administracja. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe: Bezpieczeństwo i higiena pracy w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim, Audytu Wewnętrznego na Uniwersytecie Śląskim oraz Prawo Zamówień Publicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie z certyfikatem zawodowym Prezesa PZP.

 

Wśród kandydatów do Rady Gminy Nowy Targ startujących z ramienia KWW Samorządność Wiejska z okręgu nr 1 (Krempachy, Dursztyn, Nowa Biała, Harklowa, Dębno, Szlembark, Knurów) znaleźli się:

Samorządność Wiejska podkreśla, że wiele już zrobiła… a w planach ma jeszcze więcej!

Wśród planów na przyszłość KWW Samorządność Wiejska wymienia, m.in.:

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


20 + szesnaście =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.