Kartka sercem przybrana

Akcja zakończyła się zebraniem 536 zł!  Brawo Dursztyn! Brawo chłopaki!!

***

Chłopcy z naszego gimnazjum postanowili zrobić coś dobrego. Pomóżmy im w tym!

A wszystko właściwie jest bardzo proste. Kiedy Kamil Łopata i Wiktor Waniczek zapukają w najbliższych dniach do Waszych drzwi, weźcie od nich którąś z ich dobroczynnych świątecznych kartek, wrzucicie im dowolny datek (im więcej, tym lepiej, ale niech to będą min. 2 zł 🙂 ) i cieszcie się ze świadomości, że właśnie wyrządziliście podwójne dobro.

Bo jedno dobro jest takie, że ta dzisiejsza, rzekomo “niedobra” młodzież postanowiła zaangażować się w bezinteresowny wolontariat, poświęcając na niego swój wolny czas 🙂 A drugie dobro jest takie, że cały dochód uzyskany z rozprowadzania świątecznych kartek przekaże na konto Stowarzyszenia Sursum Corda.

Nad akcją zbiórki pieniędzy i przesłania ich na konto stowarzyszenia czuwa nauczycielka chłopców Katarzyna Domin. Podobna akcja była już przeprowadzona w Harklowej. Kartki można zamówić też telefonicznie pod numerem 533 595 166 (Wiktor Waniczek).

Po co więc kupować komercyjne, oklepane pocztówki, kiedy tym drobnym gestem można zyskać oryginalną, kwadratową, składaną kartkę o wym. 14 x 14 cm, na wysokiej jakości papierze kredowym z pasującą do niej kopertą samoprzylepną!

Więcej o samym Stowarzyszeniu Sursum Corda i realizowanych przez nie pomocowych projektach dla najbardziej potrzebujących przeczytacie tutaj.

Polecam też wiele mówiący dołączony film.

Mówi się, że dobro powraca! Niech wróci 🙂

 

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


4 × cztery =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.