I miejsce za opracowanie gry dydaktycznej dla Katarzyny Jaworskiej

Kolejne dobre wieści płyną do nas ze Szkoły Podstawowej w Dursztynie. Nauczycielka nauczania początkowego p. Katarzyna Jaworska kolejny zajęła I miejsce w konkursie ogólnopolskim. Tym razem konkurs nosił nazwę GRABY, DĘBY, JODŁY, ŚWIERKI… DRZEWA W WOJEWÓDZTWIE KUJAWSKO-POMORSKIM

Na stronie internetowej szkoły czytamy taką wypowiedź zwyciężczyni:

Po lutowych emocjach już opadł kurz, ale mam za to kolejne miłe wieści. Kilka dni temu został rozstrzygnięty konkurs przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy na zaprojektowanie gry dydaktycznej “Graby, dęby, jodły, świerki. Drzewa w województwie kujawsko-pomorskim”, której motywem przewodnim były drzewa.
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że zajęłam I miejsce w tym ogólnopolskim konkursie.
Wykonałam grę online dla uczniów kl. IV-VIII, dzięki której dzieci nie tylko mogą poznać drzewa rosnące na północy Polski, ale również mają okazję zapoznać się ze szkodnikami tych roślin, czyli kornikami.
W grze wykorzystałam również obrazy drzew Leona Wyczółkowskiego, dlatego potencjalny odbiorca gry ma także możliwość zapoznania się z dziełami tego jednego z największych polskich malarzy.
A sama p. Katarzyna Jaworska, zapytana o to, skąd znajduje tyle energii i kreatywności do podejmowania co raz to nowych wyzwań, tłumaczy, że udział w konkursach oraz opracowywanie własnych programów autorskich są dla niej swego rodzaju odskocznią od codziennych obowiązków i rzeczywistości. Jak podkreśla, w jej szufladach dużo jest jeszcze zapisywanych przy różnych okazjach pomysłów…
Serdeczne gratulacje!!!
Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


dziewiętnaście − 15 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.