Hej w tym Dursztynie dobrze!

Zobaczcie, jak dawniej śpiewali i tańczyli nasi dziadkowie i rodzice! Kto wie, może i któreś z Was rozpozna się jako dziecko?

Prezentujemy krótkie nagranie występu dawnego zespołu prowadzonego przez siostrę Julitę i Roberta Cudzicha. Rok nagrania najprawdopodobniej 1990.

Poniżej galeria z nagrania i film:

 

Facebook Comments

4 Komentarze

  1. Do ***202***
    Czyżby redaktor z Krempach się odezwał?? Ludziom to nikt nie dogodzi!

  2. Wpis jest beznadziejny. Pani nie zna nawet połowy historii dursztyńskiego zespołu z tamtych lat. Jeżeli pani nie umie pisać to po co pani pisze ? Strona jest słabiutka w porównaniu do strony Krempach. Nie polecam jej odwiedzać.

    Pozdrawiam
    ***202***

    • Szanowny/a ***202***! A w którymże to miejscu odniosłam się w tym krótkim wpisie do historii starego, dursztyńskiego zespołu?? Śmiem twierdzić, że w żadnym! We wpisie podane zostały tylko informacje o tym, kto ten zespół prowadził i w którym roku powstało zamieszczone nagranie… Czytanie ze zrozumieniem leży na całego, niestety. A po co piszę? Może po to, by takie osoby jak Pan/Pani miały na co wylewać swoje jady i niezadowolenie wobec zastanej rzeczywistości. Jeśli strona jest słabiutka, to zapraszam serdecznie na stronę Krempach. Czytanie tej nie jest przecież obowiązkowe! Z wyrazami serdeczności, nieudolna redaktorka 🙂

Komentowanie jest wyłączone.