Dzień Matki i Ojca w przedszkolu

Przedszkolaki pozazdrościły  swoim starszym, szkolnym kolegom i one także urządziły Dzień Mamy i Taty w prowadzonym przez siostry niepokalanki przedszkolu.

Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy w dedykowanym im przedstawieniu pt. “Kopciuszek”. Nad całością sztuki czuwała siostra Łucja, która zadbała o odpowiednie przygotowanie młodych aktorów. Korowód barwnych postaci, różnych bajkowych stworów i ślicznych balowych kreacji zachwycił niejedną mamusię.

Po zakończonych popisach aktorskich milusińscy mieli okazję odreagować stres okołoprzedstawieniowy na trampolinie w przyprzedszkolnym ogrodzie. Po wielu deszczowych dniach nareszcie wyszło słońce, poczęstunek dla mamuś i tatusiów można więc było zorganizować przy pięknych okolicznościach przyrody.

Widoki ze Skałki są zachwycające, rodzicom miło więc było zatrzymać się w codziennym pędzie, pobyć we swoim gronie i wspólnie spędzić czas.

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji. W niedzielę, 7 czerwca, przedszkole organizuje piknik. Oby pogoda, tak jak wczoraj dopisała! Czego serdecznie wszystkim życzymy!

Zdjęcia: Monika Waniczek, siostra Łucja

Facebook Comments