Komers na zakończenie VI klasy

Wczoraj, w godzinach wieczornych, uczniowie klasy VI razem z nauczycielami, rodzicami i kolegami z młodszych klas świętowali zakończenie nauki w szkole podstawowej.

Z tej okazji rodzice absolwentów urządzili dla dzieci i grona pedagogicznego mały poczęstunek. Ze względu na niewielką liczbę szóstoklasistów w komersie udział wzięły również klasy IV i V. Zabawa rozpoczęła się o godz. 18.00 i trwała do godz. 22.00.

Na początek chłopcy i dziewczynki z klasy VI uroczyście przywitali swoich nauczycieli. Na zaproszenie dzieci odpowiedzieli: pani dyrektor, Małgorzata Sowa; były dyrektor, Zbigniew Piela; wychowawczyni VI klasy, Aleksandra Kachniarz, nauczycielka nauczania początkowego, Jolanta Drożdż oraz nauczycielka wychowania do życia w rodzinie, Zofia Łukasz. Wszystkim przybyłym w geście wdzieczności za ich trud pedagogiczny i wychowawczy szóstoklasiści wręczyli po symbolicznej róży.

Jak to zazwyczaj bywa, po części oficjalnej nadszedł czas na wyczekiwaną przez dzieci zabawę. I tak młodzież tańczyła w rytm puszczanej przez siebie muzyki, a nauczyciele i rodzice spędzili czas przy stole na rozmowach, anegdotkach i wspomnieniach.

Facebook Comments