“Fabryka Tańca” zespołu Honaj – eliminacje do “Talentów Małopolski 2015”

28 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Nowym Targu odbyły się eliminacje do “Talentów Małopolski 2015”. Zgłosiło się wielu wykonawców, tak solistów, jak i grup tanecznych.  Uczestnicy zmagań mogli zaprezentować się jury w dwóch kategoriach: muzycznej i tanecznej.

Sala widowiskowa MOK na tę okoliczność wypełniła się po brzegi zaaferowanymi rodzicami, znajomymi, przyjaciółmi i tymi, którzy zwyczajnie przyszli tu po to, by posłuchać dobrej muzyki i zobaczyć ciekawe układy taneczne.

A było na co popatrzeć! Młodzi wykonawcy dwoili się i troili, by zdobyć uznanie w oczach oceniającego ich jury. Od wyników tej oceny zależy przecież awans do  Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w czerwcu w Dobczycach.

Dzieci i młodzież z Zespołu Regionalnego “Honaj” – występujące na tę okoliczność jako “Dance Factory” i “Dance Factory Junior” –  swoim występem udowodniły, że nieobce im są tańce i rytmy nowoczesne. Podzielone na 2 grupy, starszą i młodszą, na czas swojego występu zawładnęły sceną nowotarskiego MOK-u.

Protokół z eliminacji:

http://talentymalopolski.pl/2015-nowotarski

Poniżej galeria zdjęć:

 

Facebook Comments