Dzień Babci i Dziadka w szkole

29 stycznia, babcie i dziadkowie po raz kolejny obchodzili swoje święto. Tym razem za sprawą uczniów Szkoły Podstawowej w Dursztynie. Przygotowany przez najmłodsze dzieci (z klas 0 – 3) program artystyczny zgromadził w szkolnym holu zacne towarzystwo świętujących seniorów.

Najpierw z mową powitalną wystąpiła pani dyrektor, Małgorzata Sowa. Po niej sprawy w swoje ręce przejęły wnuczęta. Były piosenki, wierszyki, elementy jasełek i tańce. Babcie dowiedziały się, że są absolutnie niezastąpione i jedyne w swoim rodzaju, a dziadkowie – choć (jak stwierdzono) nie rozpieszczają ich poeci – to wnuki bardzo doceniają! Ogólne rozbawienie na sali wywołały podziękowanie, które na ręce babć i dziadków złożyły wnuczęta za dobre wychowanie rodziców.

Po programie artystycznym nadszedł czas na wręczenie przygotowanych przez dzieci prezentów. Maluchy obdarowały dziadków laurkami oraz piernikowymi serduszkami. Po uściskach i całusach rodzice występujących dzieci zaprosili dostojnych Jubilatów na słodki poczęstunek w miłym towarzystwie.

Facebook Comments