Kartka z sercem

Samorząd Uczniowski postanowił zrobić coś dobrego. Pomóżmy im w tym!

A wszystko właściwie jest bardzo proste. Kiedy uczniowie naszej szkoły zapukają w niedzielę 8 grudnia do Waszych drzwi, weźcie od nich którąś z ich dobroczynnych świątecznych kartek, wrzucicie im dowolny datek (im więcej, tym lepiej, ale niech to będą min. 2 zł 🙂 ) i cieszcie się ze świadomości, że właśnie wyrządziliście podwójne dobro.

Bo jedno dobro jest takie, że ta dzisiejsza, rzekomo „niedobra” młodzież postanowiła zaangażować się w bezinteresowny wolontariat, poświęcając na niego swój wolny czas 🙂 A drugie dobro jest takie, że cały dochód uzyskany z rozprowadzania świątecznych kartek przekaże na konto Stowarzyszenia Sursum Corda.

Nad akcją zbiórki pieniędzy i przesłania ich na konto stowarzyszenia czuwa opiekunka Samorządu Uczniowskiego nauczycielka Anna Klocek. Podobna akcja była już przeprowadzona w Dursztynie przed 2 laty. Wtedy gimnazjaliści Wiktor Waniczek i Kamil Łopata zebrali 536 zł!

Po co więc kupować komercyjne, oklepane pocztówki, kiedy tym drobnym gestem można zyskać oryginalną, kwadratową, składaną kartkę o wym. 14 x 14 cm, na wysokiej jakości papierze kredowym z pasującą do niej kopertą samoprzylepną!

Więcej o samym Stowarzyszeniu Sursum Corda i realizowanych przez nie pomocowych projektach dla najbardziej potrzebujących przeczytacie tutaj.

Polecam też wiele mówiący dołączony film.

 

 

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


3 × 1 =

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.