XXXI Niedziela zwykła – ogłoszenia

31 NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.11.2019

1. Spotkanie Chrystusa z Zacheuszem przypomina nam, że nie wystarczy tylko odwrócić się od zła, ale trzeba całym sercem zaangażować się w czynienie dobra. Niech to niedzielne przesłanie przyświeca nam na drogach nowego tygodnia.

2. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.

3. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy do modlitwy z zmarłych. W niedzielę o godz. 16.15 wypominki i o 16.30 różaniec, a w dni powszednie o godz. 17.15 wypominki o 17.30 i nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji zmarłych.

4. Przyjmowane są rezerwacje Mszy św. na przyszły 2020 rok.

5. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, opieki świętych patronów i Bożego błogosławieństwa.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

4 XI – św. Karol Boromeusz (1538-1584), biskup Mediolanu, uczestnik Soboru Trydenckiego, patron katechistów i katechumenów,

9 XI – rocznica poświęcenia bazyliki laterańskiej.

Dziękujemy za utrzymanie czystości w kościele. W tym tygodniu do tej pracy zapraszamy P. Franciszka Hornika.

Szanowni mieszkańcy Dursztyna i goście nas odwiedzający!

Z wielką przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na obchody upamiętniające sto jedno lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rozpoczniemy w najbliższą sobotę 9 listopada wspólną Mszą św. o godz. 14.00, po której serdecznie zapraszamy do remizy OSP na widowisko słowno-muzyczne pod tytułem „Pisk Białego Orła”. Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa moc smakołyków oraz licytację unikatowych dzieł przygotowanych przez rodziców oraz dzieci. Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć!

Zapraszają Siostry Niepokalanki, rodzice i przedszkolaki!

 

 

 

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


8 + 14 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.