XIII Niedziela zwykła – ogłoszenia

30 czerwca 2019 r.

1. Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wzywaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas. Dzisiaj o godz. 16.30 zakończenie nabożeństw czerwcowych do Serca Pana Jezusa.

2. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni.

3. W środę przypada Święto św. Tomasza, Apostoła, natomiast w sobotę wspomnienie bł. Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki dzieł misyjnych.

4. W pierwszy czwartek miesiąca Godzina Święta połączona z adoracją Najśw. Sakramentu z modlitwami o nowe powołania kapłańskie i do życia konsekrowanego o godz. 18.30.

5. W pierwszy piątek o godz. 18.30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Spowiedź św. od godz. 17.00. Zachęcamy do przystępowania do komunii św. wynagradzającej Boskiemu Sercu za nasze grzechy i całego świata. Po Mszy św. porannej odwiedziny chorych z komunią św. Na Mszy św. wieczornej ofiary składane na tacę będą przeznaczone na pomoc misjom.

6. W sobotę o godz. 18.30 nabożeństwo różańcowe i po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic różańcowych.

Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości odpustowej, jak również za czynny udział w Oktawie Bożego Ciała. Asyście, niosącym feretrony i chorągwie, szczególnie strażakom za niesienie figury św. Jana Chrzciciela, dziewczynkom sypiącym kwiaty, służbie liturgicznej, paniom prowadzącym śpiew podczas procesji. Już teraz zapraszamy cała asystę na odpust ku czci Matki Bożej Anielskiej. Niech Chrystus utajony w Najświętszym Sakramencie wszystkim błogosławi.

Dziękujemy za utrzymanie czystości w kościele. W tym tygodniu do tej pracy zapraszamy:

  • P. Janusza Mierzejewskiego.

Serdeczne życzenia i dar modlitwy niech towarzyszą wszystkim obchodzącym w najbliższych dniach urodziny i imieniny. Solenizantom i jubilatom życzymy daru głębokiej wiary i ludzkiej życzliwości.

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


8 + 5 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.