IV Niedziela zwykła – ogłoszenia

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03 luty 2019

1. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów. Zapraszamy na modlitwę i uwielbienie po Mszy Świętej.

2. We wtorek, we wspomnienie św. Agaty, pobłogosławimy chleb i wodę. W środę przypada wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, pierwszych męczenników Japonii.

3. W czwartek spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania po Mszy św. wieczornej w klasztorze. Natomiast w piątek zebranie ministrantów i lektorów.

4. W ubiegłą niedzielę była zbierana składka na kwiaty i energię. Na kwiaty została złożona kwota 6350 zł. z na energię 6300 zł. Dziękujemy wszystkim za zrozumienie i troskę o świątynię.

5. Dziękujemy za utrzymanie czystości w kościele. W tym tygodniu do tej pracy zapraszamy:

  • p. Kazimierza Bratkowskiego.

Serdeczne życzenia i dar modlitwy niech towarzyszą wszystkim obchodzącym w najbliższych dniach urodziny i imieniny. Solenizantom i jubilatom życzymy daru głębokiej wiary i ludzkiej życzliwości.

 

 

 

Facebook Comments

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


4 × two =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.